ZOMBIE

7. prosince 2012 v 13:13 | zombie |  ZOMBIE

ZOMBIE

Co ty víš, třeba se jednou opravdu zjeví. A já bych neměla proti tomu nic, ráda se koukám na to jak se vlečou po ulicích, sem tam sežerou oběť, která se po několika minutách stává též zombie. Né, že bych na ně byla nějak úchylná to né, ale strašně mě zajímá ten jejich 'ŽIVOT'.

Jak asi víte ZOMBIE, jsou těla polomrtvá, většina z nich, se stala pokusem nějakého 'léku' či nějaké uprchlé látky z laboratoře. Což jde velmi rychle, stačí třeba jen vdechnout páry a jste nakažen.


Jak proti nim bojovat? Stačí vám třeba jen lopata, sekera, krumpáč ( zbraně vám jsou dost na nic ) atd. já bych zvolila asi tu lopatu, stačí jen menší rána do hlavy a je po nich, nebo snad né? Vždycky jsem si představovala ve snech jak zabíjím zombie a dotoho mi hraje hudba od HANSE ZIMMERA TIME, taková epická hudba do těchto zabijáren je fakt dobrá. Proč ne? Sny má každý .-_-


Jak zombie vypadá? U každého napadení je to jinak, ale většinu maj nazelenalou pleť, škrábance po celém těle, čouhají jím kosti, nemusejí mít zuby nebo dokonce i kus rtů či celé huby, můžou mít jiné kousance od jiných zombie. Po většinu nemají hadry, nebo mají, ale hodně opotřebované a zničené.

Jaký mají charakter? Žádný. -_- Vydávají jen křeky a ženou se za masem. Nemají pocity, sny ani nálady. Nepotkali by jste nikde ZOMBIE s dobrou náladou nakupovat nové oblečení. Na to jsou fakt blbý. No to je takovej ten základní popis na rychlo, příště ho napíše důkladněji a budu se zabývat každou částí zvlášť. Pokud máte nějaký dotaz, ptej se dolů do komentářů, nezapomeňte ohodnotit článek. Díky, vaše nadějná spisovatelka.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 blažena blažena | Web | 7. prosince 2012 v 13:25 | Reagovat

Já bych je tedy potat nechtěla, přece nebudu všude chodit s lopatou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama