PROJECT: 2 DAY

14. prosince 2012 v 22:02 | veronike

PROJECT: 2 DAY 14.12.2012

Hmm. Nějak jsem si pospala. Potřebovala jsem pořádně dlouhej spánek. Z postele jsem vstala okolo druhé odpoledne a fůrt mi to přišlo málo, ale vstát jsem musela už jen díky tomu, že si musím uklidit pokoj a třeba ho trošku předělat. Na to jsem nějak zapoměla a neudělala to. No nic, udělám to zítra nebo někdy v týdnu, vždiť mám přece čas. -_-
Krom toho, že jsem byla celý den u počítače a dělal všechno možný, tak mě přítelkyně mého bratra vzala do města nakoupit Vánoční dárky. Nějak se mi nechtělo moc utrácet a tak jsem koupila jen voňavky u vietnamců které mě dohromady stáli cca 490 korun , pro tři lidi. Což je skvělej výkon. No a zbylo mi ještě nějakých pár korun, tak jsem si chtěla koupit dárek sama pro sebe. Koupila jsem is něco pěkného na sebe a jsem spokojená. :-)

Jsem pyšná. :-) Sice je všechno z New Yorkru, ale nevadí. Někdy tam mají pěkné věci. :-) Míša ( přítelkyně bratra ) mi poradila vcelku dost. Jsem za ní ráda. Znám jí strašně dlouho, chodila jsem s ní do třídy než jsem odešla. Takže pohodička. No jinak, dneska půjdu asi brzo spát, pač jsem totálně vyřízná. Tak se mějte a přeju dobrou noc. :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu ?

clik :-P 100% (52)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama