PROJECT: 1 DAY

13. prosince 2012 v 15:44 | veronike

PROČ PRÁVĚ PROJECT 365 DAY'S?

No, nechala jsem se trošku inspirovat ostatními blogy, kde již jsou tyto 'PROJECTY' a tak mi nedalo, něco podobné též založit. Asi víte o čem to je. Danný/ danná blogerka/bloger napíší svůj prožitý den, nebo jak se jim daří z hubnutím. Já to budu mít o mém každodením životě. Jaké city prožívám v tu dannou chvíli, nebo co jsem dělala. Takže něco jako svůj 'DENÍČEK'. Ikdyž se to do mého blogu o zombie nehodí, je mi to jedno. Články se zombie budu dávat pořád, takže se nebojte jestli ztratíte nové informace ve světě zombie. :-)


1 DAY, 13.12.2012, ČTVRTEK.

Dnešní ráno začalo dosti zchmurna. Měla jsem se dostavit k doktorce, se jít 'ukázat' . Jo jenže sem zaspala a nějak se tam nedostavila. Přítel mé mámi, je doma, takže jsem si nemohla dovolit zaspat, ale dovolila. Když kolem desáté vběhl do pokoje a začal se smíchem řvát, že jsem zaspala a měla jít k doktorce, řekla jsem mu ' BYLA JSEM TAM UŽ V OSM, PAK JSEM SI ŠLA JEŠTĚ LEHNOUT' samozřejmě to spolknul a já mohla v klidu spát dál. No teda v klidu, můj pták začal řvát i přes tu deku co jsem přes něj večer hodila aby mě nechal aspoň do těch jedenácti vyspat. Jenže je na tolik chytrej a ví, že noc není a začne si prozpěvovat ( mimochodem teď to dělá taky ). Vstala jsem kolem půl dvanácté s pomyšlením na to, jak se teď moje třída cápá na dějinách výtvarné kultury. Pokoj mám hned vedle kuchyně, takže to má své výhody a nevýhody. Jedna z výhod je ta, že pokud večer dostanete hlad, stačí vám jen několik málo kroků a už jste u ledničky. Nevýhoda je ta, že celej den tam někdo je ( buď máma, přítel či bratr ) takže nemáte soukromí, ikdyž máte zavřený dveře fůrt sem někdo chodí. -_- K obědu mámin přítel upekl kuře s bramborovou kaší, která se mu dost nepovedla, měl v ní hrudky a byla málo osolená. Tak jsem ho pořádně seřvala, ale samozřejmě z legrace, pač já neudělám ani blbý palačinky.
Jinak celý odpoledne strávený u počítače, nebo před plátnem a čmárám blbosti. FANTAZIE JE DĚSIVÁ HRAČKA.
No včera mi mamka udělala radost a koupila mi CINI MINIS, takže celý večer a celý den žeru jen tohle. Seru na dietu, nechci bejt jen kost a kůže ( ikdyž se to některým lidem líbí ). Dneska ( teda spíš už předevčírem, ale dneska jsem to otevřela ) stáhla photofiltre a snažím se v něm nějak zorientovat. Zkusila jsem si pár úprav, nějaké ukázky dám pod článek. Našla jsem totiž fotky z harmonizáku z mojí třídou, takže jsem začala upravovat. Na večer snad plánuju jen nějaké filmy, postel a spánek.

Takže tady máte ukázku z mích prvních úprav ve PHOTOFILTRU :-)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu ?

clik :-P 100% (52)

Komentáře

1 esther esther | Web | 13. prosince 2012 v 21:24 | Reagovat

Hezké fotky :).. Však správně, nehubni :) Nepotřebuješ to :)

2 Veronike Lucker Veronike Lucker | Web | 13. prosince 2012 v 22:00 | Reagovat

[1]: děkuju :-)
no pár kil bych zhubnout potřebovala, ale nějak se do toho netáhnu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama