Prosinec 2012

NOVÝ BLOG.

18. prosince 2012 v 14:47 | veronike |  TO VEDLEJŠÍ

MÁM NOVÝ BLOG, KTERÝ JE SPÍŠ O MĚ.

Nebojte se, články se zombie sem budu dávat. Budu se věnovat oboum. :-)
Nový blog je ZDE :-) mrkni


NA VZHLEDU PŘECI NEZÁLEŽÍ.

16. prosince 2012 v 18:41 | veronike |  ZOMBIE

KDO ŘEŠÍ VZHLED SI NIKDY NIKOHO NENAJDE.

Ale jo, je to pravda. Nechápu jak Vám může zálažet na vzhledu, ale zas je pravda, že pokud se vám dotyčn nelíbí city k němu žádné nevzniknou. Ale proč? Čí je to vinna ? Moje rozhodně ne. Výdiť je láská tak krásná, že věk, vzhled, výška, váha přehlíží. Říkejte si co chcete a váš názor nemíním nějak měnit, ale zamyslete se nad tím. :-)

ZPÁTKY SCENE?

15. prosince 2012 v 16:31 | veronike |  TO CO PROŽÍVÁM KAŽDÝ DEN.

BÝVÁVALO. KDYSI DÁVNO. A TEĎ ZPÁTKY DO STARÝCH KOLEJÍ ?

Jednu dobu jsem byla šíleně zažralá do stylu scene a emo. Prostě jsem milovala ty šílené účesy, styl no prostě všechno. Jendu dobu jsem to měla taky, ale nějak jsem se vzpamatovala a přestala být JÁ . Teď se zase vracím do starého stylu, nevím jestli jsem udělala správně, ale líbí se mi to fůrt stejně.

PROJECT: 2 DAY

14. prosince 2012 v 22:02 | veronike

PROJECT: 2 DAY 14.12.2012

Hmm. Nějak jsem si pospala. Potřebovala jsem pořádně dlouhej spánek. Z postele jsem vstala okolo druhé odpoledne a fůrt mi to přišlo málo, ale vstát jsem musela už jen díky tomu, že si musím uklidit pokoj a třeba ho trošku předělat. Na to jsem nějak zapoměla a neudělala to. No nic, udělám to zítra nebo někdy v týdnu, vždiť mám přece čas. -_-
Krom toho, že jsem byla celý den u počítače a dělal všechno možný, tak mě přítelkyně mého bratra vzala do města nakoupit Vánoční dárky. Nějak se mi nechtělo moc utrácet a tak jsem koupila jen voňavky u vietnamců které mě dohromady stáli cca 490 korun , pro tři lidi. Což je skvělej výkon. No a zbylo mi ještě nějakých pár korun, tak jsem si chtěla koupit dárek sama pro sebe. Koupila jsem is něco pěkného na sebe a jsem spokojená. :-)

FOTO PORTRÉTY.

13. prosince 2012 v 20:02 | veronike |  FOTOGALERIE

SPOLUŽÁCI.


MÉ FOTOGRAFIE

13. prosince 2012 v 17:40 | veronike |  FOTOGALERIE

NAŠLA JSEM PÁR FOTEK Z HARMONIZAČNÍHO POBYTU

Projíždím si tak složkami mého zastarelého počítače a našla jsem pár zajímavých fotek z harmonizačního pobytu. Zrovna se mi hodili při zkoušce upravování ve PHOTOFILTRU. Takže jsem nějaké povedené upravila. Bohužel to nebyla moje zrcadlovka s kterou jsem fotila. Je mého řídi, který tam s náma byl. Nabídl mi jestli bych po celý ten týden nefotila zážitky na chatě, Neodmítla jsem.


PROJECT: 1 DAY

13. prosince 2012 v 15:44 | veronike

PROČ PRÁVĚ PROJECT 365 DAY'S?

No, nechala jsem se trošku inspirovat ostatními blogy, kde již jsou tyto 'PROJECTY' a tak mi nedalo, něco podobné též založit. Asi víte o čem to je. Danný/ danná blogerka/bloger napíší svůj prožitý den, nebo jak se jim daří z hubnutím. Já to budu mít o mém každodením životě. Jaké city prožívám v tu dannou chvíli, nebo co jsem dělala. Takže něco jako svůj 'DENÍČEK'. Ikdyž se to do mého blogu o zombie nehodí, je mi to jedno. Články se zombie budu dávat pořád, takže se nebojte jestli ztratíte nové informace ve světě zombie. :-)

SEBECHVÁLA NENÍ NAMYŠLENOST.

12. prosince 2012 v 23:11 | veronike |  TO VEDLEJŠÍ

NEVÍM JAK JSTE NA TOM VY, ALE ZA DOBROU PRÁCI SE MUSÍM POCHVÁLIT!

Musím se pochválit za to co jsem udělala. Teda krom tý house party ( článek zde ). Když ležíte 14 dní doma nemocná, už po dvou dnech se začnete nudit, no a u mě to začalo už po pár hodinách. NUDA Z NÁS UDĚLÁ ČLOVĚKA, JAKÝ NEJSME. No a ze mě udělala 'MALÍŘE'. No a povedlo se, práce se mi vcelku zdařila a máma mi dokonce na ně koupila rámečky, aby je jako pyšná matka mohla chválit svým přátelům, kteří každý pátek večer chodí na kafíčko. Konečně se mi dostalo nějakého uznání. Posuďte sami.

PÁRTY NA SILVESTRA ANEB PROJECT V.

12. prosince 2012 v 20:22 | veronike |  TO VEDLEJŠÍ

PRÁVĚ JSEM PODEPSALA ROZLUČKU S DOMEM.

Všechno začalo myšlenkou CO NA SILVESTRA, samozřejmě mě napadla house party, jak jinak. Nejdříve jsem myslela, že uspořádám párty jen pro mé kamarády o kterých vím, že neudělají bordel. Založila jsem na facebooku UDÁLOST a pozvala 30 mých dobrých kamarádů a kamrádek. Jo jenže se behěm nekolika málo minut počet pozvaných zvýšil na skoro 4 000 což odpovídá počtu z filmu PROJECT X. Musím se nějak vymluvit a napsat, že z toho nic nebude a potají, bez tušení ostatních pozvat jen ty nejbližší. Že já něco dávala na facebook. -_- Uvidím jak to všechno dopadne. Stránka na událost je zde, aby jste se mohly na tu zkázu podívat. Na počest mého milovaného baráku jsem vytvořila vtipný ikdyž pravdivý obrázek. Musím se snažit aby to tak nedopadlo, jinak jsem bezdomovec.

NEJLEPŠÍ FILMY SE ZOMBIE'S.

11. prosince 2012 v 21:29 | veronike |  ZOMBIE

NA POŽÁDÁNÍ JSEM SHROMÁŽDILA NĚKOLIK FILMŮ SE ZOMBIE.

Shromáždila jsem asi ty nejlepší filmy s tématikou zombie. Tak snad se budou líbit. :-)